برگزاری جشنواره استانی شعر در دو بخش آزاد و دانشجویی

| 1574858030579

شاهرود – حسین بابامحمدی: جشنواره استانی شعر با محوریت «حجاب و عفاف و صلح و دوستی» به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در آذرماه امسال و در دو بخش آزاد و دانشجویی برگزار می شود.

دبیر کانون شعر و ادب دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش دانشجویی و آزاد برگزار می شود ابراز کرد: شرکت برای تمامی شاعران استان سمنان آزاد است و مهلت ارسال آثار تا ۲۰ آذر ماه سال جاری خواهد بود. شکیبا غفاریان ضمن بیان اینکه ارائه شعر در تمامی قالب‌های شعری پذیرفته می‌شود، افزود: هر دانشجو می‌تواند سه اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند که در نهایت ۱۰ اثر مورد تقدیر قرار خواهد گرفت. دانشجوی روان‌شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با تأکید بر اینکه اشعار باید جدید باشد و در هیچ جشنواره یا کنگره دیگری ارائه نشده باشد، ابراز داشت: اشعار در دو بخش آزاد و دانشجویی به صورت جداگانه داوری می شود و اشعاری که به مرحله دوم داوری راه پیدا کنند در قالب کتاب نفیسی به چاپ خواهند رسید لذا ذکر مشخصات کامل فردی در ذیل آثار الزامی است.دبیر کانون ادبی سپیدار در خصوص نحوه ارسال آثار بیان داشت:متقاضیان می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی به آدرس Shakiba.ghafarian@yahoo.com  و یا از طریق پیام رسانها به آیدی    @SHghaffarian   ارسال کنند.

برگزیده دهها جشنواره و کنگره بین المللی و ملی شعر با بیان اینکه حضور برگزیدگان در مراسم اختتامیه الزامی است خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه در ساعت ۹ صبح روز ۲۴ آذرماه سال جاری در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار خواهد شد و جوایز نفرات برتر به صورت نقدی پرداخت می شود.


افق اقتصاد

افق اقتصاد نشریه‌ای اقتصادی است با رویکرد تحلیلی-آموزشی مبتنی بر اقتصاد خلاق، هماهنگ و هوشمند.
در جهان چندوجهی تکیه و تأکید بر یک یا چند بُعد به تجربه و نتیجه‌ی کامل منجر نمی‌شود.
از این رو طبیعت، فرهنگ، دانش و خرد تجربه‌شده‌ی بشری در نگاه و خوانش ما از علم اقتصاد نقشی اساسی دارند.
در این افق، برآنیم تا جای ممکن با پرهیز از زبان زمخت و پیچیده‌ی این عرصه، باهم بیاموزیم، به کار گیریم و یافته‌ها را به اشتراک بگذاریم.
با این نگاه، حتا در جهان پرحادثه‌ی امروز «افق اقتصاد» برای‌مان روشن است.

نشریه‌ای اقتصادی است با رویکرد تحلیلی-آموزشی مبتنی بر اقتصاد خلاق، هماهنگ و هوشمند. در جهان چندوجهی تکیه و تأکید بر یک یا چند بُعد به تجربه و نتیجه‌ی کامل منجر نمی‌شود. از این رو طبیعت، فرهنگ، دانش و خرد تجربه‌شده‌ی بشری در نگاه و خوانش ما از علم اقتصاد نقشی اساسی دارند. در این افق، برآنیم تا جای ممکن با پرهیز از زبان زمخت و پیچیده‌ی این عرصه، باهم بیاموزیم، به کار گیریم و یافته‌ها را به اشتراک بگذاریم. با این نگاه، حتا در جهان پرحادثه‌ی امروز «افق اقتصاد» برای‌مان روشن است.